środa, 22 maja

Apple zaprezentował dziś Apple Pencil Pro z nowym gestem ściśnięcia, żyroskopem, sygnałami haptycznymi, funkcją zbliżeniową, wsparciem w aplikacji Znajdź i nie tylko.

Nowy czujnik w Apple Pencil Pro umożliwia użytkownikom ściśnięcie akcesorium w celu wyświetlenia palety narzędzi umożliwiającej szybką zmianę narzędzi, grubości linii i kolorów. Ponadto nowy żyroskop pozwala użytkownikom obracać Apple Pencil Pro, co pozwala na precyzyjną kontrolę nad pisakami i pędzlami z profilowaną końcówką.

Apple-Pencil-Pro

Wyposażony w nowy mechanizm dotykowy Apple Pencil Pro zapewnia lekkie dotknięcie, gdy użytkownik ściśnie, użyje dwukrotnego stuknięcia lub przyciągnie do inteligentnego kształtu.

Apple Pencil Pro to pierwszy Apple Pencil obsługujący aplikację Znajdź, która pomaga użytkownikom znaleźć akcesorium, jeśli się zgubiło.

Apple Pencil Pro łączy się w parę, ładuje i przechowuje z boku nowo ogłoszonych modeli iPada Pro i iPada Air, które mają nowy interfejs magnetyczny. Nie jest kompatybilny z żadnymi innymi modelami iPada.

Apple Pencil Pro kosztuje 649 zlotych i można go zamawiać już dziś, a premiera nastąpi w środę, 15 maja.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx