sobota, 20 lipca

Apple zaktualizował dziś swoją stronę internetową dotyczącą systemu iOS 17, informując, że funkcja AirPlay dla telewizorów w pokojach hotelowych została przełożona na przyszły rok.

Apple pierwotnie informował, że funkcja ta „dostępna będzie jeszcze w tym roku”, ale teraz twierdzi, że „wprowadzi aktualizację w 2024 roku”. Apple nie podał bardziej konkretnych ram czasowych, ale powinny zostać dodane w aktualizacji iOS 17 w pierwszej połowie przyszłego roku.

Funkcja umożliwi użytkownikom iPhone’a zeskanowanie kodu QR na telewizorze w pokoju hotelowym w celu nawiązania połączenia AirPlay, co umożliwi bezpieczne bezprzewodowe przesyłanie strumieniowe filmów, zdjęć i muzyki z iPhone’a do telewizora. Google oferuje już podobną funkcję w niektórych telewizorach hotelowych, umożliwiając gościom przesyłanie strumieniowe treści ze smartfona za pośrednictwem Chromecasta.

W czerwcu Apple poinformował, że Holiday Inn będą jedną z pierwszych sieci hotelarskich, która zastosuje tę funkcję, natomiast firma LG ogłosiła, że będzie jednym z pierwszych producentów telewizorów do pokoi hotelowych obsługującym tę funkcję.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx