piątek, 17 maja

Apple Watch Hermes

Apple oficjalnie zainaugurował dziś start sprzedaży kolekcji Apple Watch Hermes, którą obie firmy ogłosiły w dniu 9 września podczas prezentacji medialnej „Hey Siri”. W kolekcji znajdują się trzy różne opcje pasków dla klientów – Single Tour, Double Tour i Manchette – wraz z obudowami Apple Watch ze stali nierdzewnej. Żadnego z nowych pasków Hermès nie można zakupić oddzielnie, są dostępne tylko w jednym z dziesięciu modeli w kolekcji.

Hermes oferuje cztery różne wersje kolorystyczne paska Double Tour, w tym Bleu Jean czy Capucine, ale tylko w rozmiarze 38 mm. Osoby zainteresowane paskiem Single Tour może wybrać jeden z trzech różnych kolorów, z których dwa dostępne są zarówno w wersji 38 mm oraz 42 mm, ale jeden – Capucine – jest oferowane tylko w wersji 38 mm. Alternatywnie, opcja Manchette jest nieco bardziej uproszczona dla kupujących, ze względu na jego dostępność w jednym kolorze i rozmiarze: skórzany pasek w kolorze Fauve Barenia z 42 mm wielkością obudowy.

Apple_Watch_Hermes

Choć informacja o wszystkich modelach zegarka pojawia się na polskiej stronie Apple to wygląda na to, że ich kupno w Polsce będzie niemożliwe. Na liście miejsc gdzie będzie można nabyć specjalne modele Apple Watch Hermes jest Berlin, Paryż czy Mediolan lecz na próżno szukać tam miasta w Polsce.

Potencjalni zainteresowani muszą spodziewać się także nieco wyższej ceny od tej średniej Apple Watch ze stali nierdzewnej. I tak ceny Single Tour rozpoczynają się od 1100 dolarów, Double Tour kosztują 1250 dolarów, a Manchette okazuje się być najdroższym w cenie 1500 dolarów. Modele te nie zostaną udostępnione w sklepie internetowym Apple, lecz jak wspomniałem wcześniej mają być oferowane w wybranych sklepach detalicznych Apple Store i Hermes w Ameryce Północnej, Europie i Azji.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx