piątek, 12 lipca

Apple opublikował nowy dokument wsparcia informujący użytkowników Apple Watch Ultra, że mogą zażądać od Apple testu głębokości i szczelności w celu ustalenia, czy ogranicznik głębokości i uszczelnienia ich zegarka działają prawidłowo.

Dokument opisuje kilka scenariuszy, w których użytkownicy mogą chcieć przetestować swoje zegarki, w tym zapewnienie właściwej funkcjonalności głębokościomierza dla tych, którzy na nim polegają nurkując oraz sprawdzenie czy w przypadku silniejszego uderzenia w zegarek nie występują w nim niewidoczne uszkodzenia.

Właściciele Apple Watch Ultra mogą poprosić o test głębokości i szczelności swojego urządzenia za pośrednictwem zwykłych kanałów wsparcia online Apple. Apple przeprowadzi oględziny zegarka w celu wyszukania widocznych uszkodzeń, a jeśli urządzenie okaże się nienaruszone, Apple przetestuje szczelność i ogranicznik głębokości.

Ostrzega się użytkowników, że niewidoczne uszkodzenia mogą zagrozić zegarkowi, a test głębokości i szczelności w wodzie może uniemożliwić późniejsze działanie urządzenia w takich sytuacjach, powodując konieczność uiszczenia opłaty za wymianę, chyba że problem jest objęty gwarancją.

Apple nie określa, czy ta usługa jest płatna, więc jeśli chcesz przeprowadzić testy na swoim zegarku, musicie skontaktować się z Apple. Po wysłaniu zegarka do Apple powinien on zostać zwrócony w ciągu siedmiu do dziesięciu dni roboczych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx