sobota, 20 kwietnia

Apple uruchomił w Indiach nową promocję związanym z tradycyjnym hinduistyczne świętem światła Diwali, w ramach której firma dodaje klientom zestaw słuchawek AirPods przy zakupie dowolnego modelu iPhone’a 11. Nowe modele iPhone’a 12 nie są objęte tą promocją.

Apple oferuje za darmo standardowe AirPods z etui ładującym, ale klienci mogą dopłacić do wersji AirPods z bezprzewodowym etui ładującym lub do AirPods Pro.

AirPods‌ z etui ładującym są wyceniane w Indiach na 14 900 Rupii Indyjskich(około 787 złotych), a klienci mogą dopłacić do AirPods z bezprzewodowym etui ładującym 4 000 Rupii Indyjskich(około 210 złotych) lub do AirPods Pro za 10 000 Rupii Indyjskich(około 528 złotych). Promocja potrwa od 17 października 2020 roku do 12 listopada 2020 roku.

Sklep internetowy Apple w Indiach został uruchomiony dopiero całkiem niedawno, bo 22 września tego roku, umożliwiając indyjskim klientom po raz pierwszy dokonywanie zakupów bezpośrednio w Apple. Apple planuje również w przyszłości otwarcie sklepów detalicznych w Indiach.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx