czwartek, 18 lipca

Ranking Fortune

Apple ponownie znalazł się na szczycie corocznej listy Fortune na „najbardziej podziwianą firmę na świecie”, zdobywając ten tytuł siódmy rok z rzędu. Apple wyprzedził w rankingu takie firmy jak Amazon, Google, Berkshire Hathaway, oraz Starbucks.

Ikona wśród firm technologicznych, znana z iPhone’a i innych stylowych i przyjaznych dla użytkownika produktów jest na najwyższym miejscu na tegorocznej liście, siódmy rok z rzędu. Apple jest najcenniejszą marką na świecie według Interbrand, przyniósł 171 miliardów dolarów przychodu w roku finansowym 2013, a jego fani (nie wspominając o rynku) niecierpliwie czekają na każdy kolejny wielki produkt. Obecnie plotki mówią o inteligentnym zegarku lub urządzeniu telewizyjnym, ale firma ponoć również wyraża swoje zainteresowanie dodatkiem do samochodu lub urządzeniem medycznym.

Amazon zajął w tym roku drugie miejsce, a Google trzecie, wymieniając swoje miejsca z ubiegłego roku. Inne znane marki z pierwszej dziesiątki to Starbucks, Coca-Cola i Walt Disney. Największy rywal Apple czyli firma Samsung uplasowała się na 21-ej pozycji.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx