środa, 17 lipca

iPad Air

Pomimo faktu, że w tym roku, jak co roku firma Apple nie pojawiła się na targach Mobile World Congress w Barcelonie, iPadowi Air udało się wygrać nagrodę Best Mobile Tablet 2014.

Według sędziów, „iPad Air łączy wiodącą w swojej klasie wydajność z atrakcyjną i smukłą ramką, a jego ekosystem posiada niekwestionowaną przewagę w wielu zoptymalizowanych aplikacjach.”

Dodatkowo powiedzieli także:

Precyzyjnie zaprojektowany, aby ważyć zaledwie jeden funt, iPad Air jest 20 procent cieńszy i 28 procent lżejszy od czwartej generacji iPada, a węższe o 43 procent ramki powodują, że iPad Air jest znacznie cieńszy. Wyświetlacz Retina iPada Air sprawia, że strony internetowe, teksty, zdjęcia i filmy wyglądają niezwykle ostro i realistycznie, a nowy, energooszczędny procesor A7 pozwala na zmniejszenie baterii, co pomaga zmniejszyć całkowitą objętość o 24 procent od poprzedniej generacji przy jednoczesnym podwojeniu wydajności i utrzymaniu 10-godzinnej pracy na baterii.

Trzecia generacja iPada z wyświetlaczem Retina wcześniej zdobyła nagrodę dla najlepszego tabletu w 2012 roku, ale straciła go w ubiegłym roku na rzecz Google Nexus 7. Innymi słowy, to kolejny raz kiedy Apple zdobywa nagrodę dla najlepszego tabletu, nawet nie pokazując się na targach. To jest osiągnięcie.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx