piątek, 12 kwietnia

W Apple Music udostępniono dziś zupełnie nową playlistę „Grane na okrągło”, która zapewnia użytkownikom wygodny sposób podejrzenia i odsłuchania spersonalizowanej kolekcji najczęściej słuchanych utworów.

„Grane na okrągło” zawiera 25 utworów i dołącza do ulubionych miksów, Przypływ energii – miks, Chillout – miks, Nowa Muzyka – miks i Ulubione -miks. W przeciwieństwie do istniejących wcześniej spersonalizowanych list odtwarzania, które są aktualizowane co tydzień, Grane na okrągło jest aktualizowana codziennie, dzięki czemu może ewoluować wraz ze zmianą Waszych nawyków słuchania.

Użytkownicy ‌Apple Music‌ mogą słuchać własnego miksu Grane na okrągło i dodawać go do swojej biblioteki, przechodząc do podmenu Słuchaj teraz, gdzie jest ona widoczna w sekcji Najpopularniejsze.

„Grane na okrągło” to najnowsza funkcja, która dołączyła do ‌Apple Music‌ po serii drobnych ulepszeń w ostatnich miesiącach. Na początku lutego Apple uruchomił comiesięczną usługę Apple Music Replay, a także nowe spersonalizowane stacje radiowe „Miłość” i „Na złamane serce”. Wygląda na to, że Apple Music testuje również usługę importowania biblioteki muzycznej z innych usług przesyłania strumieniowego.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx