środa, 22 maja

Apple ogłosił dziś, że rozpocznie cykl transmisji na żywo z wybranych koncertów za pośrednictwem Apple Music, zaczynając od występu Harry Styles w ten piątek w UBS Arena w Nowym Jorku. Abonenci Apple Music będą mogli oglądać je bezpłatnie na całym świecie.

Seria koncertów nosi nazwę „Apple Music Live” i przypomina trochę „iTunes Festival” (później przemianowany na „Apple Music Festival”), bezpłatny coroczny cykl koncertów, którego gospodarzem był Apple i które transmitował na żywo z Londynu w latach 2007-2016. Tweet Apple obiecuje, że będzie transmitować koncerty niektórych „ulubionych artystów” na świecie.

Według Engadget, koncert Styles’a będzie dostępny do obejrzenia za pośrednictwem aplikacji Apple Music w piątek o godzinie 21:00 czasu wschodniego czyli o 3 nocy czasu polskiego. Koncert będzie można zobaczyć ponownie jeszcze 22 maja o godzinie 6:00 rano czasu polskiego i 26 maja o 11:00 czasu polskiego. Nie jest jasne, czy jakiekolwiek koncerty „Apple Music Live” będą dostępne do powtórki na żądanie.

Tego samego dnia co pierwszy koncert Styles wyda swój nowy album zatytułowany „Harry’s House”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx