poniedziałek, 4 marca

Firma Apple potwierdziła dla Music Business Worldwide, że jej doroczny Apple Music Festival nie odbędzie się w tym roku i prawdopodobnie już nigdy po dziesięciu latach istnienia.

Apple Music Festival, znany do 2015 roku jako iTunes Festival był coroczną bezpłatną serią koncertów, na których pojawiła się duże gwiazdy i zespoły takie jak Elton John, Coldplay, Justin Timberlake, Ozzy Osbourne, Florence + The Machine, Pharrell Williams i Usher w Roundhouse w Londynie w Anglii.

W dziesięcioletniej historii festiwalu na jego scenie pojawiło się również mnóstwo innych ważnych wykonawców jak Amy Winehouse, John Legend, Snow Patrol, David Guetta, Paul Simon, Calvin Harris, Ellie Goulding, Jack Johnson, Katy Perry, Lady Gaga, Linkin Park, Arctic Monkeys, Paramore, Alicia Keys, Adele, Bruno Mars, King of Leon i Ed Sheeran.

Roundhouse wysłał już wiadomości e-mail potwierdzające, że Apple Music Festival nie odbędzie się w 2017 roku.

Koncerty Apple Music Festival były transmitowane na żywo przez Apple Music i iTunes dzięki czemu mogli w nich uczestniczyć również Ci, którzy nie mieli możliwości być tam osobiście.

Cóż, moim zdaniem szkoda bo była to faktycznie można było posłuchać i zobaczyć tam sporo ciekawych występów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx