niedziela, 4 czerwca

Porsche podpisał umowę z Apple na integrację Apple Music w swoim nadchodzącym samochodzie Porsche Taycan EV, poinformował w poniedziałek niemiecki producentem samochodów.

Oznacza to, że właściciele całkowicie elektrycznego samochodu Porsche będą mogli uzyskać dostęp do usługi strumieniowego przesyłania muzyki Apple za pośrednictwem ekranu informacyjno-rozrywkowego samochodu bez konieczności podłączania smartfona.

To pierwszy raz, kiedy to Apple Music będzie dostępne jako natywna aplikacja w dowolnym pojeździe. Wcześniej jedynym sposobem na uzyskanie dostępu do usługi było sparowanie telefonu za pomocą zastrzeżonego interfejsu Apple CarPlay.

Porsche twierdzi, że CarPlay będzie również dostępny w Taycan EV, ale klienci uzyskają bezpośredni dostęp do biblioteki piosenek Apple Music, list odtwarzania i stacji radiowej Beats 1 poprzez wbudowane połączenie komórkowe w samochodzie.

Wszystko, co muszą zrobić, to połączyć swój identyfikator Apple ID ze swoim kontem Porsche, po czym będą mogli kontrolować Apple Music za pomocą systemu asystenta głosowego Taycan.

Porsche mówi, że użytkownicy będą mogli również stworzyć niestandardową stację Apple Music z dowolnych utworów, które usłyszą podczas słuchania radia. Niemiecki producent samochodów planuje również wydać ekskluzywne listy odtwarzania, które będą dostępne tylko za pośrednictwem Apple Music.

Porsche zamierza zapewnić nowym i obecnym klientom bezpłatny dostęp do Apple Music przez sześć miesięcy. TechCrunch informuje, że ostatecznie planuje także dodać aplikację Apple Music do wszystkich swoich nowych pojazdów, które mogą obsługiwać tę usługę.

W pełni elektryczny Porsche Taycan zostanie zaprezentowany na początku września, a do sprzedaży powinien trafić przed końcem roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx