czwartek, 21 września

We współpracy z Apple, Porsche dodaje Podcasty i zsynchronizowane w czasie teksty utworów do Apple Music w całkowicie elektrycznym modelu Taycan.

W zeszłym roku Porsche dodało integrację Apple Music z modelem Taycan, umożliwiając użytkownikom dostęp do usługi strumieniowego przesyłania muzyki Apple za pośrednictwem samochodowego systemu informacyjno-rozrywkowego bez połączenia ze smartfonem. Teraz Porsche dodaje zsynchronizowane czasowo teksty w Apple Music, które pojawiają się na wyświetlaczu po stronie pasażera.

W Taycanie pojawią się również Podcasty, które będą obsługiwać cały katalog podcastów Apple oraz top listy w różnych kategoriach.

„Świetny podcast może uprzyjemnić każdą jazdę” – powiedział Oliver Schusser, wiceprezes Apple ds. Apple Music, Beats i International Content. „Dzięki Podcastom kierowcy mogą bez trudu śledzić najnowsze wiadomości, słuchać niesamowitych historii i cieszyć się towarzystwem swoich ulubionych gospodarzy. A dzięki Apple Music pasażerowie mogą z łatwością śpiewać do swoich ulubionych piosenek z zsynchronizowanymi w czasie tekstami”.

Podobnie jak w przypadku Apple Music, integracja Podcastów bezpośrednio w pojeździe jest pierwszą tego rodzaju. Porsche odgraża się również, że w przyszłości mogą się pojawić w Taycanie kolejne funkcje Apple.

„Nowe oferty Apple Music i Apple Podcast poszerzają emocjonalne wrażenia z jazdy Taycanem dzięki bezproblemowo zintegrowanej funkcji cyfrowej dla miłośników muzyki. Nadchodzi więcej” – powiedział Detlev von Platen, członek zarządu ds. Sprzedaży i marketingu w Porsche AG.

Podcasty Apple i zsynchronizowane w czasie teksty Apple Music są już dostępne dla nowych klientów Taycan, a funkcje zostaną udostępnione wszystkim użytkownikom w styczniu 2021 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx