poniedziałek, 4 marca

nowy pasek Apple online store

Apple wdrożył kilka drobnych poprawek do swojego sklepu online, które mają ułatwić poruszanie się po sklepie z urządzeń z ekranem dotykowym, takich jak iPhone i iPad.

Pierwsza zmiana dotyczy nowego paska nawigacyjnego dla kategorii produktów. Na stronie głównej sklepu użytkownik może wybrać jedną z czterech głównych kategorii handlowych (Mac, iPad, iPhone, iPod). Po jej wybraniu pasek kategorii u góry strony pokaże różne produkty i inne tematy z tej kategorii, które mogą być przesuwane za dotknięciem palca. Użytkownicy urządzeń niedotykowych mogą przesunąć pasek, klikając na strzałki na każdym końcu.

nowy ekran wyszukiwania

Druga zmiana polega na ukazywaniu wyników wyszukiwania produktów, które były wcześniej prezentowane w postaci listy elementów. Teraz są one prezentowane w sformatowanej siatce, aby umożliwić łatwe stukanie na urządzeniach z ekranem dotykowym. Użytkownicy urządzeń bez dotyku też będą mieli do dyspozycji strzałki pojawiające się na każdej stronie każdego zdjęcia produktu, pozwalające na wyświetlenie wszystkich powiązanych z nim zdjęć produktu, bez konieczności klikania po stronach produktowych.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx