sobota, 18 września

iOS7_koncept

W tym tygodniu pojawiła się spora liczba plotek, które twierdziły że iOS 7 zostanie wypuszczony z opóźnieniem, ale ma za to przynieść znaczące zmiany w interfejsie użytkownika.

Designer F. Bianco opublikował zestaw wizualizacji, które opublikował w serwisie Flickr z ciekawymi przemyśleniami na temat tego, co użytecznego mógłby wprowadzić Apple do iOS 7 poprawiając użyteczność systemu dla użytkownika. Interfejs użytkownika będzie musiał prawdopodobnie w jakimś stopniu musiał stawić czoła Facebookowi, który zaplanował nową wizję jakiej użytkownicy telefonów będą mogli doświadczyć po wprowadzeniu na ich urządzenia Facebook Home.

Jedną z bardziej interesujących koncepcji, którą wskazał Bianco jest „widget” dla aplikacji, który pozwala użytkownikom zrobić szybki przegląd podstawowych informacji lub zmienić ustawienia aplikacji prosto z ekranu głównego. Drugą ciekawostką jest również ekran szybkiego dostępu do ustawień, który można wysunąć z boku.

Włączanie i wyłączanie funkcji Bluetooth ma cztery różne kroki, a sam proces mógłby być dużo szybszy z dostępnego ekranu ustawień.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x