niedziela, 25 września

Jak podaje The Wall Street Journal, Apple i bank inwestycyjny Goldman Sachs planują wprowadzić wspólną kartę kredytową jeszcze w tym roku.

Raport twierdzi, że karta zostanie udostępniona pracownikom Apple do testów wewnętrznych w ciągu najbliższych kilku tygodni i oficjalnie uruchomiona w tym roku. Karta będzie dostępna za pośrednictwem aplikacji Wallet na iPhone’a, potencjalnie z unikalnymi funkcjami do ustalania celów wydatków i zarządzania saldami.

Zgodnie z raportem, karta zostanie wydana przez Goldman Sachs i korzystać będzie z sieci płatności Mastercard. Karta ma zapewniać około dwóch procent zwrotu gotówki przy większości zakupów i potencjalnie więcej w produktach i usługach Apple.

Apple ulepszyło interfejs aplikacji Portfel w wersji 12.2 beta systemu iOS, potencjalnie wyprzedzając przybycie karty kredytowej.

The Wall Street Journal po raz pierwszy poinformował o tych planach w zeszłym roku, zauważając, że karta Goldman Sachs może zastąpić kartę Barclaycard Visa wydaną obecnie w Stanach Zjednoczonych. Apple ma zebrać wyższy procent opłat z karty Goldman Sachs, zwiększając przychody z usług.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx