sobota, 20 kwietnia

Apple opublikował nową podstronę na swojej stronie internetowej nazwaną „Life on iPad„, która dokumentuje sześć historii ludzi korzystających ze swoich iPadów w celu poprawienia swojego życia.  Niezależnie od tego, czy wykorzystujesz go podczas nurkowania, podczas operacji, nauki tańca na Broadwayu czy jakkolwiek inaczej, iPad może Ci pomóc.

Wszystkie sześć historii szczegółowo opisuje, jak każdy człowiek i/lub firma jest w stanie wykorzystać iPada do poprawienia zarówno ich życia, kariery i businesessu lub nawet życia innych. Na przykład historia doktora Endo omawia, jak on i jego zespół stworzyli aplikację na iPada, która zmniejsza ryzyko wystąpienia powikłań podczas operacji.

Aplikacja wykorzystuje rzeczywistość rozszerzoną jako kompleksowa nakładka na złożone systemy naczyniowe podczas operacji. Pokazuje wzory perfuzji wątroby, które są niewidoczne dla ludzkiego oka, dając lepszy wgląd do dokładnej lokalizacji niektórych naczyń krwionośnych. Aplikacja pokazuje również lokalne miejsca przepływu krwi i ocenia potencjalne zagrożenia w czasie rzeczywistym. „Wizualizacja naczyń krwionośnych wątroby daje lekarzowi swobodę” wyjaśnia dr Endo „i zapewnia, że ​​odpowiednie nacięcia są wykonane w odpowiednim czasie.”

Nowa strona zawiera również film, który zadebiutował na premierze iPada Air w październiku i pozostaje w zgodzie z ostatnim kierunkiem Apple do podkreślenia funkcjonalności urządzeń, a w tym przypadku iPada w wielu różnych zadaniach, od gier i przeglądania mediów do potrzeb biznesowych i edukacyjnych.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx