sobota, 15 czerwca

Apple wypuścił właśnie pierwsze aktualizacje do najnowszych wersji swoich aplikacji pakietu iWork zarówno na komputery Mac jak i iOS.

W iOS, to Keynote zyskał największe ulepszenia, zdobywając wiele nowych przejść między slajdami. Oprócz tego każda aplikacja zyskała standardowe „poprawki błędów i poprawę stabilności”.

Na komputerze Mac, Keynote otrzymał te same nowe przejścia, jak na iOS, a Numbers i Pages dodatkowo otrzymały nowe opcje dostosowania paska narzędzi i inne poprawki.

Użytkownicy, którzy posiadają starsze wersje iWork na komputerze Mac lub iOS wciąż mogą dostać te aktualizacje za darmo, podobnie jak użytkownicy, którzy zakupią nowy komputer Mac lub urządzenie iOS. Dla użytkowników starszych urządzeń, lub tych którzy nie posiadają tych aplikacji są one dostępne za 17.99 Euro każda w Mac App Store i 7.99 Euro każda w iOS App Store.

Pages dla Mac – [Mac App Store]
Numbers dla Mac – [Mac App Store]
Keynote dla Mac [Mac App Store]

Pages dla iOS – [App Store]
Number dla iOS – [App Store]
Keynote dla iOS – [App Store]

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
jur_me
jur_me
10 lat temu

„Użytkownicy, którzy posiadają starsze wersje iWork na komputerze Mac lub iOS wciąż mogą dostać te aktualizacje za darmo, podobnie jak użytkownicy, którzy zakupią nowy komputer Mac lub urządzenie iOS”. Więc moje pytanie jak to zrobić? iWork mam ’08. Pages się uaktualnił do nowego, ale Keynote i Numbers nie. Trzeba kupić. Nowego iMaka mam od lipca br. i na nim zainstalowany iWork – jednak tylko Page uaktualnione.

jur_me
jur_me
Reply to  AppleWorld
10 lat temu

To jest wersja 08, ale na nowym Macu nie było żadnej wersji zainstalowanej. A płyt instalacyjnych już nie ma, bo i wejścia na nie nie ma. To jest moja płyta wcześniej kupiona i też osobno. Próbowałem zmieniać wersję systemu na angielski, ale też nic to nie dało. No chyba, że coś źle robię.

3
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx