środa, 21 lutego

W zeszłym tygodniu pojawiły się doniesienia, że marka Apple Beats przygotowuje się do wprowadzenia nowych kolorów bezprzewodowych słuchawek Beats Studio Buds. Dziś wiadomość ta stała się faktem.

Od dziś Beats Studio Buds dostępne są w sklepie internetowym Apple w nowych kolorach oceaniczny błękit, cukierkowy róż i księżycowa szarość w tej samej cenie 729 złotych co istniejące już kolory. Premierze towarzyszy nowa kampania reklamowa „Wybierz swojego gracza” inspirowana grami wideo przedstawiająca awatary modelki Kai Gerber i złotej medalistki olimpijskiej narciarki freestyle Eileen Gu.

Słuchawki Beats Studio Buds mają konstrukcję bez trzonka i posiadają tryb aktywnej redukcji szumów (ANC) i tryb kontaktu. Zewnętrzna powierzchnia każdej wkładki dousznej to klikalny przycisk, który można skonfigurować do sterowania odtwarzaniem, połączeniami telefonicznymi, trybami kontroli hałasu i aktywacją Siri, chociaż obsługiwana jest również funkcja „Hej ‌Siri‌” w trybie głośnomówiącym.

Słuchawki obsługują również dźwięk przestrzenny z Dolby Atmos, aby zapewnić wciągające wrażenia dźwiękowe, chociaż Studio Buds nie posiadają śledzenia głowy, które można znaleźć w niektórych innych słuchawkach Apple.

Choć Beats Studio Buds nie posiadają chipa Apple H1 ani W1, oferują szereg funkcji, takich jak obsługa funkcji Znajdź, parowanie jednym dotknięciem i łącznie pięciu mikrofonów do rozmów telefonicznych o wysokiej jakości. Trzy rozmiary końcówek dousznych powinny pozwolić, aby Beats Studio Buds pasowały do większości użytkowników, a do ładowania dołączony jest krótki kabel USB-C do USB-C. Niestety słuchawki nie obsługują ładowania bezprzewodowego.

Słuchawki Beats Studio Buds oferują zgodność z urządzeniami Apple oraz Android i łatwo łączą się przez Bluetooth. Aplikacja Beats dla systemu Android zapewnia dostęp do takich funkcji, jak wbudowane elementy sterujące, status urządzenia (tj. poziom naładowania baterii) oraz uaktualnienia oprogramowania sprzętowego. W przypadku urządzeń Apple funkcje te są wbudowane w system iOS, więc nie trzeba instalować żadnej specjalnej aplikacji.

Nowe kolory Beats Studio Buds są dostępne już od dziś w sklepie internetowym Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx