czwartek, 30 czerwca

HomeKit

Samodzielna, zaprojektowana przez Apple aplikacja HomeKit jest pożądana przez wielu użytkowników HomeKit odkąd zadebiutował i wydaje się, że Apple wreszcie planuje wprowadzić taką aplikację w najbliższej przyszłości, być może w iOS 10.

Podpowiedź o planach Apple związanych z HomeKit Apple pochodzi od recenzenta Amazona, który współpracuje z działem marketingu w Apple. Nazwisko recenzenta zbiega się z profilem LinkedIn pracownika marketingu w Apple i zostało potwierdzone, że recenzje na Amazonie rzeczywiście są tworzone przez pracownika Apple.

W związku z tym, że pracuję w marketingu Apple, testujemy wiele inteligentnych urządzeń domowych, zwłaszcza tych przeznaczonych do integracji z HomeKit. […]

Istnieje wiele aplikacji firm trzecich, w większości darmowych, które oferują większą kontrolę i dostosowywanie wielu urządzeń Smart Home. „Yonomi” to darmowa aplikacja, której często używam, „Home” jest kolejną, która kosztuje 14,99 $. Obie oferują wsparcie dla wielu urządzeń z których korzystam na codzień (w tym Amazon „Echo”). Kolejna wersja iOS tej jesieni będzie miała również autonomiczną aplikację „HomeKit”.

Chociaż źródło tej informacji zostało zweryfikowane, to zawsze jest szansa, że plany Apple mogą ulec zmianie przed wydaniem iOS 10. Było kilka wcześniejszych pogłosek sugerujących, że Apple zadebiutuje publiczną aplikacją HomeKit, ale taka aplikacja nigdy się nie ukazała, chociaż Apple od dawna używa aplikacji HomeKit wewnętrznie.

homekitapp

Apple wcześniej zastrzegł znak towarowy i ikonę HomeKit (powyżej), która może być potencjalnie wykorzystana do autonomicznej aplikacji HomeKit, a plotki sugerują, że mogłaby ona nazywać się po prostu „Home”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx