czwartek, 18 sierpnia

smart connector iPhone 7

Smart Connector jest jedną z cech, jakie podobno mają być dodane do iPhone’a 7 i 7 Plus, ale nowy raport japońskiego serwisu Mac Otakara sugeruje, że Apple postanowił nie dodawać ostatecznie Smart Connector do najbliższych urządzeń.

Smart Connector, po raz pierwszy wprowadzony w iPadzie Pro to nowy typ portu zaprojektowany do przesyłania danych oraz zasilania pomiędzy akcesoriami iPada Pro takimi jak Smart Keyboard. Nigdy nie było jasne, jaki cel miałoby złącze Smart Connector w iPhone’ie, ale domysły szły w kierunku etui z baterią oraz ładowania bezprzewodowego.

iphone_7_plus_rear

Wskazówki o tym, że Smart Connector byłyby zawarty w iPhone’ie 7 i iPhone’ie 7 Plus po raz pierwszy pojawiły się w marcu po udostępnieniu przez chińską witrynę potencjalnego zdjęcia obudowy iPhone’a 7 Plus. Nadal nie jest jasne, czy zdjęcie przedstawia rzeczywiste urządzenie, czy makietę opartą na schemacie konstrukcyjnym lub też podrobione urządzenie. Smart Connector został również przedstawiony na rysunkach projektowych stworzonych przez Mac Fan, ale rysunki te często w dużym stopniu opierają się na krążących pogłoskach.

Mac Otakara sugeruje, że Apple postanowił odłożyć plany wprowadzenia Smart Connector, ale z uwagi na wątpliwy charakter oryginalnej plotki możliwe, że Smart Connector nigdy nie był planowany w tym urządzeniu. Plotki o iPhone’ie 7 są wciąż niepewne i pojawia się wiele sprzecznych informacji dotyczących jego wyglądu, więc ostateczna jego koncepcja i funkcje urządzenia nadal są pod znakiem zapytania.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
luki4ever
luki4ever
6 lat temu

Jeśli tak będzie wyglądać tył iPhone 7 to Jobs zacznie przewracać się w grobie, a Apple zaliczy kolejne spadki sprzedaży do których osobiście się dołączę.

Sinoos
Sinoos
6 lat temu

Jakby się przyjrzeć zdjęciu, to widać wyraźnie, które miejsca były wklejane w photoshopie. Śmierdzi fejkiem na kilometr.

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx