środa, 17 lipca

Firma Apple ogłosiła dziś iPhone’a 7 i 7 Plus, które to po pojawią się bez gniazda słuchawkowego. W celu uzupełnienia braku wyjścia słuchawkowego, iPhone będzie dostarczany w zestawie z adapterem Lightning do 3.5mm złącza słuchawkowego i słuchawkami EarPods, które posiadają złącze Lightning.

Apple planuje również sprzedawać swoją przejściówkę oraz nowe słuchawki EarPods ze złączem Lightning jako osobne akcesoria dla wszystkich, którzy ich potrzebują.

Przejściówka ze złącza Lightning na gniazdo słuchawkowe 3,5 mm będzie w cenie 49 złotych i obecnie nie jest jeszcze dostępna. Podejrzewam, że trafi do sprzedaży w momencie startu sprzedaży iPhone’a 7.

zrzut-ekranu-2016-09-07-o-23-40-26

Słuchawki EarPods ze złączem Lightning będą sprzedawane w tej samej cenie co te ze złączem jack czyli za 149 złotych. Obecnie również nie można ich nabyć i prawdopodobnie ich sprzedaż rozpocznie się po premierze iPhone’a 7.

zrzut-ekranu-2016-09-07-o-23-39-44

Firma Apple ogłosiła dziś również bezprzewodowe słuchawki Bluetooth zwane AirPods, które będą sprzedawane niezależnie od października. Cena AirPods wynosić będzie 799 złotych.

Apple planuje rozpocząć przyjmowanie wstępnych zleceń na iPhone’a 7 i iPhone’a 7 Plus w pierwszych krajach w piątek, 9 września. Oba urządzenia oficjalnie trafią do sprzedaży tydzień później czyli w piątek, 16 września. W Polsce będą dostępne od 23 września.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz Salich
Tomasz Salich
7 lat temu

No i cacy, czasy się zmieniają, trzeba iść do przodu. Jakoś nie widziałem w Saturnie czy innym Mediamarkcie żeby ktoś płakał że w aktualnych systemach audio nie ma kaseciaka.

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx