wtorek, 16 sierpnia

Firma Apple wydała dzisiaj nową aktualizację oprogramowania układowego dla AirPods Pro, aktualizując istniejące oprogramowanie układowe 2D15 do wersji 2D27.

W tej chwili nie są dostępne żadne szczegóły na temat tego, co jest zawarte w odświeżonym oprogramowaniu, ale od użytkowników ‌AirPods Pro wciąż pojawiają się skargi dotyczące problemów z aktywną eliminacją hałasu oraz trzaskaniem.

Apple doda także nową funkcję dźwięku przestrzennego do AirPods Pro w iOS 14, więc istnieje szansa, że aktualizacja oprogramowania jest związana z tą nową opcją. Funkcja, którą Apple nazwał Spacial Audio zapewnia dźwięk przestrzenny przy użyciu zaawansowanych technik śledzenia ruchu i lokalizacji urządzenia.

Nie ma jednoznacznego sposobu na aktualizację oprogramowania AirPods Pro, a nowe oprogramowania instaluje się bezprzewodowo gdy AirPods są podłączone do urządzenia z systemem iOS. Umieszczenie AirPods w etui, podłączenie ich do źródła zasilania, a następnie sparowanie z iPhonem lub iPadem powinno po krótkim czasie wymusić aktualizację.

Minął ponad miesiąc, odkąd Apple wypuścił oprogramowanie 2D15 i jak dotychczas pojawiły się mieszane doniesienia na temat tego, czy ta aktualizacja pomogła w rozwiązaniu niektórych problemów, z którymi borykają się użytkownicy.

Aktualizacje oprogramowania układowego AirPods Pro często obejmują ulepszenia wydajności, poprawki błędów i poprawki funkcji, ale dokładne informacje o zmianach nie są znane ponieważ Apple nie udostępnia żadnych informacji o wydaniu aktualizacji AirPods.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Andrzej
Andrzej
2 lat temu

Dostał już ktoś nowy soft?

wiesław
wiesław
Reply to  Andrzej
2 lat temu

Kupiłem pare dni temu Airpods pro wszystko wspaniale było do puki się nie zaktualizowały anc kiepskie a na dodatek test dopasowania teraz na każdej gumce i poprawianiu jest żółty katastrofa

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx