poniedziałek, 6 lutego

Firma Apple wydała dzisiaj nową aktualizację oprogramowania układowego dla słuchawek AirPods Pro, aktualizując poprzednie oprogramowanie w wersji 2C54 lub 2B588 do nowej wersji 2D15.

W tej chwili nie ma informacji o nowościach w aktualizacji oprogramowania, choć pojawiły się skargi od użytkowników ‌AirPods Pro‌ dotyczące problemów z aktywną eliminacją szumów w przypadku wcześniejszego oprogramowania.

Nie ma jednoznacznego sposobu na aktualizację oprogramowania AirPods Pro o nowe oprogramowanie. Umieszczenie AirPods w obudowie, podłączenie AirPods do źródła zasilania, a następnie sparowanie AirPods z iPhonem lub iPadem powinno po krótkim czasie wymusić aktualizację.

Check your ‌AirPods Pro‌ firmware by following these steps:

Sprawdź oprogramowanie wewnętrzne AirPods Pro wykonując następujące czynności:

  • upewnijcie się, że AirPods są podłączone do urządzenia z systemem iOS
  • otwórzcie aplikację Ustawienia
  • wybierzcie Ogólne
  • wybierzcie „To urządzenie”
  • wybierzcie AirPods
  • zobaczcie na wersje oprogramowania

Apple w grudniu wydał aktualizację oprogramowania 2C54, ale później ją usunął, więc niektóre osoby, które zaktualizowały mają oprogramowanie 2C54, podczas gdy inne nadal korzystają z 2B588.

Aktualizacje oprogramowania układowego AirPods Pro często obejmują ulepszenia wydajności, poprawki błędów i poprawki funkcji, ale możemy nie dowiedzieć się nowego kryje, ponieważ Apple nie udostępnia żadnych informacji o wydaniu aktualizacji AirPods. Obecnie nie ma żadnej aktualizacji dla standardowych AirPods.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
2 lat temu

[…] po wydaniu nowej aktualizacji oprogramowania dla AirPods Pro, Apple wypuścił to samo oprogramowanie dla AirPods drugiej generacji, aktualizując je z […]

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx