sobota, 13 lipca

Aplikacja naśladująca Dynamic Island z iPhone’a 14 Pro pojawiła się w sklepie Google Play na Androida w pod nazwą „dynamicSpot”.

Choć aplikacja jest wciąż w wersji beta, to już oferuje użytkownikom Androida kilka różnych możliwości wokół aparatu ich smartfona. W obecnej formie dynamicSpot oferuje sterowanie odtwarzaniem utworów, liczniki czasu, stan baterii i wiele innych funkcji, które pojawią się wkrótce. dynamicSpot oferuje również funkcje dostosowywania niedostępne w Dynamic Island firmy Apple.

W związku z odejściem od „notcha” w modelach iPhone 14 Pro Apple postanowił wykorzystać nieużywany obszar w kształcie pigułki u góry wyświetlacza na nowe doświadczenia dla użytkowników iPhone’a. Dynamic Island wyświetla użytkownikom różne rodzaje informacji i elementów sterujących, w tym obecnie odtwarzane, liczniki czasu i inne alerty systemowe, takie jak podłączenie AirPods. Chiński producent smartfonów Realme pośrednio nazwał Dynamic Island firmy Apple „dość atrakcyjną” formą starając się pozyskiwać pomysły, aby ją powielić.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx