poniedziałek, 15 lipca

OpenAI ogłosiło, że aplikacja ChatGPT na komputery Mac jest już dostępna dla wszystkich użytkowników. Aplikacja pojawiła się po raz pierwszy w połowie maja, ale jej wdrożenie było ograniczone do subskrybentów ChatGPT Plus.

OpenAI informuje, że aplikacja ChatGPT na Mac ma ułatwić użytkownikom dostęp do ChatGPT i zadawanie pytań dotyczących poczty e-mail, zrzutów ekranu, stron internetowych i zawartości Maca. Po zainstalowaniu aplikacji ChatGPT można nacisnąć Option + Spacja na klawiaturze, aby otworzyć interfejs czatu i zadać pytanie.

Dostępny jest również wbudowany tryb głosowy do prowadzenia rozmów głosowych z ChatGPT, funkcja wyszukiwania umożliwiająca przeglądanie poprzednich rozmów i wiele więcej. Dzięki szerszemu wdrożeniu korzystanie z ChatGPT na Macu nie wymaga żadnego planu subskrypcji. OpenAI udostępniło za darmo najnowszą wersję ChatGPT, GPT-4o, ale na ograniczoną liczbę zapytań.

Warto dodać, że Apple nawiązało współpracę z OpenAI, dzięki której ChatGPT zostanie zintegrowany z iOS 18, iPadOS 18 i macOS Sequoia. Za zgodą użytkownika, wbudowana asystentka osobista Apple, Siri, może przekazywać skomplikowane zapytania do ChatGPT, a następnie przekazywać informacje użytkownikowi.

Darmową aplikację można pobrać ze strony OpenAI.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx