niedziela, 16 czerwca

Pierwszy pełnometrażowy film animowany 3D „Łut szczęścia” jest już dostępny do obejrzenia w Apple TV+. Apple promuje film dodając do swojej amerykańskiej strony głównej dodatkowe animacje z postaciami z filmu.

Łut-szczescia-apple-strona-glowna

Film „Łut szczęścia” stworzony przez studio Skydance Animation opowiada losy najbardziej pechowej osoby na świecie o imieniu Sam Greenfield, która nagle znajduje się w nigdy wcześniej nie widzianej „Krainie Szczęścia”, gdzie musi zjednoczyć się z magicznymi stworzeniami, aby odwrócić swój los. Sam podczas wyprawy, która może na zawsze odmienić jej szczęście, współpracuje ze szczęśliwym czarnym kotem o imieniu Bob.

W filmie swoich głosów użyczają Evy Noblezada (Sam), Simon Pegg (Bob), Jane Fonda (Smok), Whoopi Goldberg (Kapitan) i inni.

Film „Łut szczęścia” i inne treści Apple TV+ można oglądać w aplikacji TV na iPhonie, iPadzie, Macu, Apple TV, wybranych konsolach Xbox i PlayStation, wybranych telewizorach, w Internecie pod adresem tv.apple.com i na wybranych innych platformach. Apple TV+ kosztuje 24,99 złotych miesięcznie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx