niedziela, 3 marca

Według użytkownika Twittera @ShrimpApplePro, który jako pierwszy ujawnił, że modele iPhone 14 Pro będą wyposażone w nowy otwór kamery w kształcie pigułki, standardowe modele 41 mm i 45 mm Apple Watch Series 8 będą miały ten sam wygląd, co Apple Watch Series 7.

Tytan nie będzie również opcją dla standardowych modeli Apple Watch Series 8. Jak informował Mark Gurman z Bloomberga, opcja ta zarezerwowana będzie dla nowej, „ekstremalnej” wersji Apple Watch Series 8, więc nadal istniałaby opcja tytanowa w całej gamie serii 8. Oczekuje się, że „ekstremalny” model będzie miał również nieco większy wyświetlacz w porównaniu ze standardowymi modelami z serii 8.

@ShrimpApplePro powiedział, że ich źródło nie wie o żadnych nowych czujnikach w standardowym Apple Watch Series 8, który podobno wejdzie do masowej produkcji w tym miesiącu.

Opcje kolorystyczne standardowego Apple Watch Series 8 mają obejmować Północ, księżycową poświatę, Srebrny i czerwony (PRODUCT)RED dla modeli aluminiowych oraz srebrny i grafitowy dla modeli ze stali nierdzewnej. Byłoby to mniej kolorów niż te oferowane w modelach serii 7, które pojawiły się również w wykończeniach takich jak niebieskim, zielonym, mocnego grafitu i złotym.

Oczekuje się, że modele Apple Watch Series 8 zostaną ogłoszone we wrześniu wraz z serią iPhone 14. watchOS 9 powinien zostać wydany również we wrześniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx