niedziela, 19 maja

Kolejne odniesienie do AirPower zostało odkryte w poniedziałek, tym razem w związku z nową ofertą słuchawek AirPods. Zdjęcie poniżej pokazuje długo wyczekiwaną matę do bezprzewodowego ładowania firmy Apple na tyle pudełka nowego etui do bezprzewodowego ładowania AirPods, którą Apple wypuścił w zeszłym tygodniu. Od tego czasu zdjęcie zostało zweryfikowane przez innych użytkowników Twittera, którzy otrzymali już swoje zamówienia.

Opakowanie etui do ładowania bezprzewodowego AirPods wyraźnie pokazuje wyraźny obrys maty ładującej AirPower w kształcie pigułki zasilanej zewnętrznie przez kabel USB-C lub Lightning, co wskazuje, że urządzenie, które ma zostać wydane, może być używane do ładowania AirPods za pomocą kompatybilnej ładowarki bezprzewodowej.

 

 

Apple wprowadził na rynek nową generację słuchawek AirPods w środę, a klienci, którzy zamówili je w tym samym dniu, oczekują dostaw między 26 a 27 marca. Nowe AirPods są dostępne z przewodowym futerałem do ładowania za 799 złotych lub z bezprzewodowym etui do ładowania za 999 złotych. Firma Apple sprzedaje także osobno etui do ładowania bezprzewodowego za 389 złotych, dzięki czemu właściciele pierwszej generacji AirPods mogą ładować swoje słuchawki bezprzewodowo za pomocą mat ładujących zgodnych z Qi. Nowe AirPods będą dostępne u autoryzowanych sprzedawców jeszcze w tym tygodniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx