sobota, 20 kwietnia

Zgodnie ze specyfikacją techniczną Apple i tajwańską firmą badawczą TrendForce, AirPods trzeciej generacji są wyposażone w nowy czujnik wykrywania skóry, który poprawia ich wykrywanie w uchu.

W komunikacie prasowym na początku tego tygodnia Apple potwierdził, że AirPods trzeciej generacji są wyposażone w nowy czujnik kontaktu ze skórą, który dokładnie rozpoznaje, czy AirPods znajdują się w uchu – czy w kieszeni lub na stole wstrzymując odtwarzanie po ich wyjęciu. Znawcy branży powiedzieli TrendForce, że nowy czujnik wykrywania skóry może umożliwić z czasem AirPods trzeciej generacji wykrywanie zawartości wody w skórze.

Jednocześnie strona specyfikacji technicznej Apple informuje, że AirPods trzeciej generacji nie obsługują Conversation Boost, funkcji zaprojektowanej, aby pomóc osobom z łagodnymi problemami słuchu zachować większą łączność w rozmowach. Funkcja Conversation Boost jest dostępna tylko w AirPods Pro po aktualizacji oprogramowania na początku tego miesiąca.

Funkcja Conversation Boost wykorzystuje mikrofony kształtujące wiązkę akustyczną słuchawek AirPods Pro, aby zwiększyć głośność osoby rozmawiającej, co ułatwia słuchanie rozmowy twarzą w twarz, a także istnieje możliwość zmniejszenia hałasu otoczenia.

Apple zaprezentował w poniedziałek słuchawki AirPods trzeciej generacji o konstrukcji podobnej do AirPods Pro, ale bez aktywnej redukcji szumów ani silikonowych końcówek dousznych. Najważniejsze cechy to lepsza jakość dźwięku dzięki adaptacyjnemu korektorowi i dźwiękowi przestrzennemu, dłuższy czas pracy baterii, etui ładujące MagSafe, odporność na wodę i pot o klasie IPX4 i wiele innych. AirPods trzeciej generacji można już zamawiać za 949 złotych a do sprzedaży trafią we wtorek 26 października.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx