niedziela, 19 maja

Apple wydał dziś nowe aktualizacje oprogramowania dla drugiej generacji AirPods, AirPods Pro i AirPods Max. Wszystkie trzy modele AirPods będą miały teraz to samo oprogramowanie w wersji 4A400.

Apple wydał również nowe oprogramowanie dla Beats Solo Pro, Powerbeats 4 i Powerbeats Pro.

Apple nie oferuje informacji o tym, co zawiera odświeżone oprogramowanie sprzętowe dla AirPods Pro, więc nie wiemy, jakie ulepszenia lub poprawki błędów wprowadza nowe oprogramowanie. Aktualizacja prawdopodobnie dodaje funkcję Conversation Boost do AirPods Pro.

Conversation Boost to funkcja systemu iOS 15, która wykorzystuje mikrofony kształtujące wiązkę w AirPods Pro, aby zwiększyć poziom głośności rozmów, co jest idealne dla osób z lekkimi lub umiarkowanymi problemami słuchowymi.

Nie ma standardowego sposobu uaktualnienia oprogramowania AirPods, ale oprogramowanie jest zwykle instalowane bezprzewodowo podczas gdy AirPods są podłączone do urządzenia z systemem iOS. Umieszczenie AirPods w etui, podłączenie ich do źródła zasilania, a następnie sparowanie AirPods z iPhonem lub iPadem powinno wymusić aktualizację po krótkim czasie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
Grzegorz
2 lat temu

No i gitara

Cam
Cam
2 lat temu

Zawsze mam problem z tymi aktualizacjami. Teraz podłączyłem etui do ładowania, połączyłem z iPhone i zostawiłem słuchawki w otwartym etui. Dopiero po 30 min zauważyłem zmianę numerka 🙂

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx