piątek, 1 marca

Firma Twelve South wprowadziła dziś na rynek bezprzewodową ładowarkę PowerPic Mod, która jest zarówno podstawką ładującą z obsługą Qi, ale służy również jako ramka do zdjęć.

W przeciwieństwie do poprzedniego modelu, nowe urządzenie wykonane jest z magnetycznej ramki lucite, którą można odczepić, aby zmieścić dowolne zdjęcie 4×6.

Ramkę można ustawić pionowo lub poziomo, a potrzebny będzie do niej zasilacz USB-C o mocy 20 W, którego nie ma w zestawie. Akcesorium może ładować dowolny smartfon obsługujący ładowanie Qi, a także urządzenia takie jak AirPods Pro.

Podobnie jak w poprzednim modelu, ideą PowerPic Mod jest ukrycie bezprzewodowej ładowarki w skromnym elemencie wystroju domu. Twelve South twierdzi, że urządzenie dobrze sprawdza się na biurkach, stolikach nocnych, a także w kuchniach gdzie na codzień nie rzuca się w oczy jako ładowarka.

PowerPic Mod ładuje z maksymalną prędkością 7,5 W dla urządzeń Apple. Ładowarka PowerPic Mod jest dostępna w kolorze białym lub czarnym i można ją kupić już dziś na stronie Twelve South za 59,99 dolarów, lub na Amazonie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx