wtorek, 25 czerwca

Adobe organizuje coroczne wydarzenie o nazwie Adobe MAX, aby zaprezentować nowe wersje oprogramowania Adobe dla projektantów i specjalistów od reklamy. Adobe MAX zwykle odbywa się z osobistym udziałem gości, ale podobnie jak wiele wydarzeń, tegoroczna konferencja odbędzie się w formie cyfrowej od 20 do 22 października.

Adobe MAX 2020 to bezpłatne wydarzenie dla wszystkich, którzy chcą w nim uczestniczyć, a rejestracja została otwarta od dziś. Osoby zainteresowane rejestracją w Adobe MAX mogą to zrobić w witrynie Adobe.

Według Adobe, będzie to 56 godzin „inspiracji i nauki”, które obejmą prezentacje treści na żywo, występy prelegentów, celebrytów i występy muzyczne.

Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą aktor Keanu Reeves, filmowiec Ava DuVernay, fotograf Annie Leibovitz i artysta Tyler, The Creator.

Ci, którzy się zarejestrują, wezmą udział w loterii, aby wygrać bezpłatną koszulkę MAX i będą mogli rozpocząć tworzenie harmonogramu wirtualnych wydarzeń, w których chcą uczestniczyć. Rejestracja zapewnia również dostęp do plików instruktorskich i pobierania prezentacji oraz możliwość nawiązania kontaktu z ekspertami Adobe ds. Produktów.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx