poniedziałek, 11 grudnia

Apple planuje zaprezentować nowe produkty Beats by Dre w ramach zbliżającej się imprezy medialnej zaplanowanej na 7 września, donosi iGeneration. Wiadomość pochodzi z e-maila, który został omyłkowo wysłany do serwisu od zespołu Beats PR. Początkowo strona iGeneration zaprezentowała zrzut ekranu maila ale została poproszona o jego usunięcie.

Wiadomość e-mail była zaproszeniem na imprezę Apple i wyraźnie było w niej napisane, że zostaną podczas niej zaprezentowane „nowe produkty Beats by Dre”.

270132

Nie wiadomo, nad jakimi nowymi produktami Beats Apple ostatnio pracował, ale prawdopodobne jest, że firma zadebiutuje zarówno nowymi słuchawkami bezprzewodowymi i słuchawkami Beats, które będą posiadać złącze Lightning w obliczu faktu, że iPhone 7 i 7 Plus nie będzie miał gniazda słuchawkowego. Apple zyskał niedawno szereg certyfikatów produktów od Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej i były wśród nich trzy nowe modele słuchawek Beats.

Apple pracuje również nad nowymi bezprzewodowymi słuchawkami „AirPods”, które mogą nie być sprzedawane pod marką Beats. Nie jest jasne, czy AirPods zostaną ogłoszone podczas imprezy 7 września, ale plotki sugerują, że są w pełni bezprzewodowe bez łącznika pomiędzy słuchawkami.

Wygląda na to, że Apple planuje zaoferować szereg różnych rozwiązań słuchawkowych pozbawionych wejścia jack dla swoich klientów wraz z iPhone’em 7 i iPhone’em 7 Plus.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx