niedziela, 19 maja

W zeszłym tygodniu dobrze poinformowany analityk branży wyświetlaczy Ross Young poinformował, że potwierdził ze swoimi źródłami łańcucha dostaw, że Apple planuje nowego 14,1-calowego iPada Pro, choć od tego czasu zrewidował swoje prognozy i teraz uważa, że urządzenie może być w końcu standardowym iPadem.

W tweecie udostępnionym dziś dla superobserwujących Young powiedział, że potwierdził, że 14-calowy iPad nie będzie miał wszystko wyświetlacza mini-LED. Powiedział również, że jest mało prawdopodobne, aby 14-calowy iPad zawierał ProMotion, co prowadzi go do przekonania, że urządzenie może nie być oznaczone jako iPad Pro, biorąc pod uwagę, że wszystkie modele iPada Pro wydane od 2017 roku są wyposażone w ProMotion.

Brzmi to dość dziwnie, patrząc na fakt, że największy iPad nie byłby modelem Pro, ale Young dokładnie zdradził wiele szczegółów na temat przyszłych produktów Apple, więc będziemy musieli zobaczyć, jak ta plotka się sprawdzi. Apple prawdopodobnie wypuści iPada w pierwszym kwartale 2023 roku.

W innym tweecie udostępnionym dziś jego superobserwatorom Young powtórzył, że następny 11-calowy iPad Pro nie powinien mieć podświetlenia mini-LED, pomimo tego, że model większy 12,9-calowy wprowadził tę technologię w kwietniu 2021 roku. Oczekuje się, że Apple zaktualizuje zarówno 11-calowego, jak i 12,9-calowego iPada Pro z chipem M2 i jeszcze w tym roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx