sobota, 25 maja

Apple pracuje nad odświeżeniem swojego najtańszego iPada, które rozszerzy zestaw funkcji urządzenia. Według 9to5Mac, dziesiąta generacja iPada będzie zawierała kilka aktualizacji, które dostosują go do reszty linii iPadów.

Mówi się, że tegoroczny iPad będzie wyposażony w port USB-C zamiast portu Lightning, który rozszerzy USB-C do całej linii iPadów. iPad Air, iPad Pro i iPad mini są w tym momencie wyposażone w USB-C, pozostawiając podstawowego iPada jedynym tabletem korzystający z Lightning.

Zaktualizowane urządzenie ma zawierać większy wyświetlacz o przekątnej 10,5 cala, który byłby ulepszeniem obecnego wyświetlacza 10,2 cala. Analityk wyświetlaczy Ross Young, który często podaje dokładne informacje na temat planów z wyświetlaczami Apple, potwierdził, że iPad będzie miał wyświetlacz o przekątnej 10,5 cala.

Apple planuje zaktualizować iPada również o chip A14 Bionic. A14 został po raz pierwszy użyty w linii iPhone’a 12 i czwartej generacji iPada Air. Zapewni on znów wyższą wydajność w porównaniu z A13 w istniejącym modelu.

Wraz z aktualizacjami wyświetlacza i chipów, Apple doda łączność 5G do iPada, umożliwiając mu łączenie się z sieciami 5G. W tej chwili nie ma słowa o aktualizacjach wyglądu, więc nie jest jasne, czy Apple doda Touch ID w przycisku zasilania , czy pozostanie przy przycisku Home.

Oczekuje się, że Apple zaktualizuje taniego iPada jeszcze w 2022 roku, prawdopodobnie na jesieni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx