piątek, 24 marca

ios8-healthbook-preview-textedit

Zrzut ekranu ekranu domowego iOS 8 z nowymi ikonami Healthbook, Preview i TextEdit została opublikowana przez chiński mikroblog Weibo i zauważony przez 9to5Mac. Źródła screenu nie można zweryfikować, ale wtajemniczeni uważają, że ikony przedstawione na zdjęciu są prawdziwe.

Healthbook jest prawdopodobną aplikacją fitnessową Apple dla iOS 8. Prawdopodobnie będzie mogła się ona łączyć z iWatch w celu śledzenia istotnych parametrów zdrowotnych i fitness, takich jak spalone kalorie, tętno i potencjalnie inne statystyki, takie jak poziom nawodnienia i glukozy we krwi.

Preview i TextEdit mogą zadebiutować w iOS jeszcze w tym roku w ramach rozbudowy serwisu Apple iCloud. Ich ikony identyczne z odpowiednikami z OS X są raczej dziwne, gdyż Apple wykorzystuje różne ikony dla swoich aplikacji OS X i iOS. Sugeruje to, że ikony są zastępcze i mogą się zmienić zanim aplikacje zostaną ostatecznie oddane. Aplikacja Tips jest nieznana, a jej rola w iOS 8 nie jest pewna.

Ogólnie, zrzut ekranu pokazuje projekt zasadniczo identyczny z iOS 7, choć może się to zmienić w trakcie trwających prac nad systemem operacyjnym następnej generacji. Oczekuje się, że Apple odsłoni iOS 8 jeszcze w tym roku na WWDC 2014 i odda go publicznie tej jesieni. Poza bazowym ulepszeniem usług, takich jak Mapy i Siri, spodziewamy się również włączenie funkcji ochrony zdrowia i fitness, które integrować się będą z iWatch – urządzeniem naręcznym firmy Apple.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx