piątek, 4 grudnia

W ciągu ostatnich kilku miesięcy liczne wycieki etui i fizycznych makiet prawdopodobnego iPada Mini pokazały to, co wiele osób uznało za dobre przybliżenie tego, jak urządzenie będzie faktycznie wyglądać. Ale zgodnie z krótkim sprawozdaniem serwisu Macotakara producenci etui mogą być zmuszeni do zmiany linii produkcyjnych, a nawet ich wstrzymania z powodu nieokreślonej zmiany projektu.

Duży producent akcesoriów mobilnych zatrzymała swoją produkcję etui do iPada Mini, ponieważ forma iPada Mini jakby się zmieniła.

Źródła mówią, że zaokrąglony kształt wydaje się być zmieniony, a etui zaprojektowane w oparciu o przecieki iPada mini mogą potem rozminąć się z prawdą.

Historycznie, projekty etui dość precyzyjnie przewidywały ogólne wygląd nowych produktów Apple. Głównym wyjątkiem był rok 2011 kiedy to oczekiwano cieńszego projektu „iPhone’a 5” , który nigdy w takiej formie się nie ukazał, a Apple ostatecznie wydał iPhone 4S z wyglądem niemal identycznym jak iPhone 4.

Niejasne jest jednak, co dokładnie może ulec zmianie w designie iPada Mini. Domniemane zdjęcia pokazujące tylną część obudowy i panel przedni wyglądają bardzo podobnie do konstrukcji wytwarzanych przez producentów etui, choć nie wiadomo, czy te części są rzeczywistymi częściami produkcyjnymi, czy może nawet są sprzed zmiany projektu. Być może zmiany projektu mogą być po prostu na tyle małe, że nie są oczywiste w niskiej rozdzielczości części zdjęć, ale na tyle istotne, aby spowodować problemy w późniejszym ich użytkowaniu.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x