niedziela, 21 lipca

Serwis CNET komentuje analityka DisplaySearch Richarda Shima, który mówi, że plany produkcyjne Apple dotyczące 13-calowych MacBook’ów Pro Retina pozostają niezmienne na ten kwartał, co sugeruje, że ich premiera na rynku może nastąpić w najbliższej przyszłości.

Analityk DisplaySearch Richard Shim opowiadał CNET, że 13,3-calowa wersją Retina MacBook’ów Pro (MBP) trafi do produkcji w czwartym kwartale. A dzisiaj Shim potwierdził, że nie widzi zmian w tych planach produkcyjnych.

Nie jest jasne, kiedy Apple wypuści nowego MacBooka. Shim spekuluje, że stanie się to po ogłoszeniu iPada Mini – który ma zostać zaprezentowany w ciągu najbliższych tygodni – choć jak powiedział, nie ma o tym informacji z pierwszej ręki.

Shim powtarza, że 13-calowy MacBook Pro Retina będzie miał rozdzielczość 2560×1600, podwajając liczbę pikseli w każdym wymiarze w stosunku do obecnego modelu. Tak jak w przypadku 15-calowego MacBooka Pro Retina, Apple przypuszczalnie zaoferuje nowy 13-calowy model Retina obok obecnego modelu bez Retiny w różnych przedziałach cenowych.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx