wtorek, 26 września

Pebble ogłosił dziś znaczącą aktualizację swoich inteligentnych zegarków, która pozwala na wyświetlanie dowolnego alertu z Centrum Powiadomień bezpośrednio na zegarku. To duża poprawa w stosunku do wcześniejszej wersji, która pozwalała tylko wyświetlanie niektórych powiadomień, takich jak połączenie telefoniczne i wiadomości tekstowe.

Teraz każde powiadomienie iOS 7 – czy z Facebooka, Google Maps, Kalendarza czy innych z aplikacji – pojawi się bezpośrednio na Pebble Smart Watch. Firma ogłosiła również kolejną wersję Pebble SDK dla programistów, zawierającą nowe API dla JavaScript, akcelerometru, rejestrowania i trwałego przechowywania danych.

Nowa aplikacja Pebble dla iOS będzie włączała te funkcje i jest ona obecnie rozpatrywana przez Apple. Spodziewajcie się, że aktualizacja trafi do App Store już wkrótce. Pebble transmitowało strumieniowo całość prezentacji, aby programiści mogli zobaczyć najnowsze aktualizacje. Całość można już zobaczyć na kanale YouTube.

Pebble iOS Notifications from Pebble Technology on Vimeo.

Pebble zebrał ponad 10 milionów dolarów jako projekt na Kickstarterze, potencjalnie udowadniając rentowność inteligentnego zegarka. Apple jak się powszechnie twierdzi pracuje podobno nad własnym zegarkiem iWatch i niedawno zainwestowali setki milionów dolarów w nowy zakład w Arizonie do produkcji szkła szafirowego, być może dla takiego produktu.

Pebble twierdzi, że ma już natywne aplikacje od Foursquare, GoPro i Yelp i jest bliski dodania ich do zegarka. Zegarek Pebble jest dostępny za 150 dolarów, w pięciu kolorach na stronie getpebble.com.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx