wtorek, 27 lutego

Balogh-iwatch

Na podstawie tajwańskich źródeł łańcucha dostaw, analityk Brian Blair z Rosenblatt Securities uważa, że iWatch firmy Apple będzie posiadał okrągłą twarzę, podobną do tradycyjnego zegarka. Design iWatch będzie przypominać inteligentny zegarek Motoroli Moto 360 z cieńszym profilem.

Apple może rozpocząć produkcję iWatch pod koniec lipca, a celem produkcji jest przygotowanie 21 mln sztuk w drugiej połowie 2014 roku, twierdzi Blair w notatce dla inwestorów. AppleInsider podkreśla również przypuszczenia Blaira, że Apple może powierzyć produkcję inteligentnych zegarków Quanta Computer zamiast Foxconn, który może być zajęty produkcją iPhone’a 6. Zaangażowanie Quanta w produkcję iWatch było już tematem plotek z sierpnia ubiegłego roku.

Źródła Blaira wierzą, że Apple może wyprodukować kilka modeli iWatch, w tym jeden, posiadający szafirową pokrywę wyświetlacza. Ta informacja jest spójna z wcześniejszym raportem analityka KGI Securities Ming-Chi Kuo, który twierdził, że iWatch może pojawić się w różnych przedziałach cenowych i z różnych materiałów, umożliwiając mu konkurowanie zarówno z zegarkami niższej i wysokiej klasy.

Obecnie oczekuje się, że iWatch może pojawić się pod koniec 2014 roku. Wśród głównych jego funkcji pojawiają się czytniki danych biometrycznych, które zapewniają podstawowe funkcje monitorowania zdrowia. Prawdopodobnie będzie on miał możliwość synchronizowania i wymiany danych z aplikacjami iOS, w tym z nową aplikacją Healthbook, która ma zadebiutować w iOS 8. Choć ogłoszenie iWatch nie jest oczekiwane podczas WWDC, to Apple może odsłonić niektóre wczesne informacje dotyczące iOS 8 na konferencji deweloperów w przyszłym tygodniu.

[contentblock id=1 img=iframe.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx