niedziela, 25 września

iphone 6_przedni panel

Na Chińskim mikroblogu Weibo pojawiły się dziś zdjęcia elementu, który może być przednim panelem iPhone’a 6. 

Zdjęcie pokazać kompletny przedni panel w opakowaniu fabrycznym przyrównany do obecnego iPhone’a 5S. Wyraźnie widać różnicę wielkości przy zachowaniu podobnych cech, w tym wycięcie na aparat z przodu, otwór pod czujnik światła, głośnik słuchawki i przycisk Home. Jednakże, przedni panel posiada również szczególnie cieńsze ramki, co zgodne jest z wcześniejszymi pogłoskami.

iphone_6_front_panel_weibo

Chociaż wiarygodności zdjęcia nie można potwierdzić, to jest ono najnowszym spośród wielu innych w ostatnim czasie. W miniony weekend, na kilku zdjęciach pokazano szczegóły dotyczące produkcji formy dla iPhone’a 6, której analiza pokazała wielkość przeznaczoną pod wyświetlacz 4,7-cala.

iphone_6_mold_comp_2

Drugie porównujące zdjęcie odkryto również na Weibo, przedstawiające panel iPhone’a 6 obok włączonego iPhone’a 5 lub 5S. Zdjęcie jest stosunkowo niskiej jakości, ale daje dość jasny obraz większego ekranu iPhone’a wielkości około 4,7 cala.

iphone_6_front_panel_comp

Oczekuje się, że Apple wypuści iPhone’a 6 jeszcze w tym roku i może być on zaprezentowany w dwóch różnych rozmiarach: 4,7 cala i 5,5 cala. Ostatnie doniesienia wskazują, że mniejsza wersja 4.7 calowa trafi na rynek jako pierwsza na jesieni, podczas gdy większa wersja może być dostarczana pod koniec roku lub na początku 2015 roku z powodu problemów produkcyjnych.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx