sobota, 13 lipca

Francuska witryna Nowhereelse.fr opublikowała dziś kolejne dwa zdjęcia, pierwotnie umieszczone na chińskim forum Weiphone. Na zdjęciach możemy zobaczyć przód i tył płyty głównej kolejnej generacji iPhone’a 5 na której mieści się procesor i inne układy wsparcia dla urządzenia. Płyta różni się zarówno od tej z iPhone’a 4S jak i iPhone’a 4.

Strona zauważa, że otwory na śruby w płycie głównej są dokładnie w tych samych miejscach, jak na zdjęciach samej obudowy, które wcześniej wyciekły. Stworzono nawet animowany GIF, który pokazuje jak otwory się pokrywają.

Ostatnio widzimy coraz większą liczbę przecieków części do następnej generacji iPhone’a 5, co nie jest zaskakującym zjawiskiem. W zeszłym roku widzieliśmy wiele części urządzenia, który objawił się w postaci iPhone’a 4S, w tym także płytę główną ujawniającą procesor A5, którą zresztą pokazało to samo forum.

Wzrost liczby wycieków części prawdopodobnie odpowiada przekonaniu, że Apple już rozpoczął na dobre produkcję następnej generacji iPhone’a 5. Oczekuje się, że sama premiera nowego urządzenia ma nastąpić 12 września.

[contentblock id=1 img=adsense.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx