wtorek, 25 czerwca

Sonny Dickson opublikował nowe zdjęcia przedstawiające rzekome części z „grafitowego” iPhone’a 5S, który może być czwartą opcją kolorystyczną oprócz oczekiwanego czarnego i białego, a także potwierdzonego już wcześniej „złotego/szampańskiego”. Zdjęcia przedstawiają urządzenie z wielu punktów widzenia: z tyłu, z przodu a także obudowę z zamontowanym ekranem. Możemy się także przyjrzeć elementom montażowym dla poszczególnych modeli. 

Do tego momentu, powszechnie uważano, że iPhone 5S będzie jedynie w 3 kolorach: złotym, czarnym i białym z wykończeniem srebrnym. Według nowych zdjęć jakie mamy okazuje się jednak, że iPhone 5S może występować w czwartym kolorze – szarym lub grafitowym z czarnym wykończeniem.

W zeszłym tygodniu, Dickson również opublikował sporą galerię zdjęć, podkreślając liczną ilość części rzekomego iPhone’a 5S w złotym kolorze.

Tymczasem serwis urządzeń Apple „mendmyi” opublikował na swoim blogu zdjęcie porównawcze obrazujące przycisk głośności i wyciszenia w nowym, grafitowym kolorze, obok opcji „szampańskiej” oraz tradycyjnej czarnej i białej z iPhone’a 5. Serwis twierdzi, że Apple może planować wypuścić grafitowy i złoty kolor iPhone’a 5S jako dwie opcje kolorystyczne,  choć kilka poprzednich przecieków wykazały zarówno białe i czarne tylne obudowy takie jak w iPhone’ie 5.

Ustalenie autentyczności różnych kolorów części jest trudne ze względu na występowanie na rynku nieoryginalnych części zamiennych czy też anodowania legalnych części. Na przykład, wczesne zdjęcia obudowy złotego iPhone’a 5S okazały się na tyle niedokładne, że od tego czasu ukazały się znacznie bardziej subtelne barwy nie tyle złotego co szampańskiego koloru urządzenia.

Apple rzekomo zaprezentuje następną generację iPhone’a już 10 września i prawdopodobnie zobaczymy wtedy nie tylko iPhone’a 5S, ale także tańszą, plastikową wersję iPhone’a 5C. Oba urządzenia mają trafić do pierwszej partii sprzedaży i pojawić się na rynku od 20 września.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx