niedziela, 19 maja

Jeśli jesteście fanami gry Angry Birds – a bądźmy szczerzy, kto nie jest? – to prawdopodobnie macie świadomość, że nowa gra nazwana „Star Wars II” ma zostać wydana w przyszłym miesiącu jako sequel do pierwotnego „Angry Birds Star Wars”.

Firma Rovio postanowiła wydać dwa nowe filmy zapowiadające nadchodzącą grę. Pierwszy ze słynnymi słowami Imperatora, który mówi „Przejdź na świńską strony mocy”. To oczywiście parodia słynnego cytatu z filmu. Głos Imperatora jest podłożony jest przez nikogo innego jak samego Iana McDiarmida. Jeśli nie wiesz, kto to jest – niezależnie od przyczyny – to człowiek, który grał Imperatora Palpatine w filmie Gwiezdne Wojny.

Rovio wydał również  film zakulisowy pokazujący jak podkłada się niektóre głosy i jeśli jesteście zainteresowanie zobaczcie poniżej.

Data wydania Angry Birds Star Wars II planowana jest na 19 września i będzie kosztować zaledwie 0,89 Euro. W przeciwieństwie do poprzednich tytułów z tej serii, gra będzie dostępna na iPhone’a i iPada w tej samej cenie. Kupicie?

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx