poniedziałek, 28 listopada

Apple pracuje nad nowymi etui Smart Battery Case zaprojektowanymi dla iPhone’a 11 i 11 Pro zgodnie z zasobami znalezionymi w najnowszej wersji iOS 13.

Istnieją trzy różne numery modeli obudów baterii, a każdy obraz obudowy baterii znaleziony w dzisiejszej wersji iOS 13.2 ma nieco inny wygląd, co oznacza, że Apple wyda osobne etui ładujące dla iPhone’a 11‌, 11 Pro i 11 Pro Max.

Konstrukcyjnie, obudowy z baterią są podobne do obudów stworzonych dla iPhone’a XS, XS Max i XR, ale z większym wycięciem w kształcie kwadratu, aby pomieścić nową wyspę aparatu z podwójnym i potrójnym obiektywem.

Nie ma słowa, kiedy Apple planuje wydać nowe etui na baterie dla swoich najnowszych iPhone’ów, ale w ubiegłym roku Apple wprowadziło etui na baterie zaprojektowane dla telefonów iPhone XS, iPhone XS Max i iPhone XR w styczniu po debiucie urządzeń we wrześniu/październiku.

Pojawienie się zdjęć obudów baterii w wersji beta iOS 13.2 sugeruje, że tegoroczne wydanie może być możliwe wcześniej, może nawet przed końcem roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx