niedziela, 14 sierpnia

Nieoficjalny, niezależny film biograficzny o życiu Steve’a Jobs’a z Ashtonem Kutcherem w roli głównej, dostał oficjalną nazwę – jOBS. Stworzona właśnie strona internetowa opublikowała kilka nowych szczegółów na temat produkcji.

Film jest kroniką życia Steve’a Jobsa – współzałożyciela Apple i charyzmatycznego mistrza innowacji. Nagrywanie głównych zdjęć rozpocznie się w czerwcu i zgodnie z projektem i zobowiązaniem o dokładności i autentyczności, wczesne sceny będą kręcone w prawdziwym domu w Los Altos gdzie Jobs dorastał i w zabytkowym garażu gdzie ze Steve’em Wozniakiem założyli Apple.

jOBS jest produkowany przez Marka Hulme i Five Star Pictures, a reżyserem jest Joshua Michael Stern z Swing Vote i Neverwas.

jOBS to kronika 30 najważniejszych lat z życia Steve’a Jobs’a, oczami jego znajomych i przyjaciół. Ciemny, uczciwy i bezkompromisowy, jOBS zanurza nas w głąb swojego bohatera, tworząc dialog napędzający historię, która jest niezwykle osobistym portretem życia Steve’a Jobs’a.

Na stronie internetowej filmu, thejobsmovie.com, Hulme opisuje swoją motywację do stworzenia filmu jOBS.

Jeden z wielkich innowatorów i futurystycznych patriarchów naszych czasów, Steve Jobs, był prorokiem dla milionów konsumentów. Jego życie jest naprawdę fascynującą historią, która nie może być właściwie opowiedziana w tak krótkim czasie, dlatego jesteśmy zdecydowani przynieść jego opowieść, zarówno dobrą i złą, godną pożałowania ale też niezapomnianą, nikczemną i heroiczną – na duży ekran.

Premiera filmu jOBS o podtytule „Get inspired”  odbędzie się późną jesienią 2012.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx