wtorek, 31 stycznia

Począwszy od lipca 2007 roku, co roku Apple organizuje iTunes Festival w Londynie, oferując miesiąc darmowych koncertów jednych z najlepszych w branży artystów. Apple jest dziś odsłonił plany tegorocznej edycji i najbardziej zauważalną zmianą w tym roku jest przeniesienie go na wrzesień.

Już czwarty rok z rzędu iTunes Festival odbędzie się w The Roundhouse w Londynie, a wystąpi na nim co najmniej 60 wykonawców w ciągu 30 nocy festiwalu. Pięciu potwierdzonych wykonawców zostało już ogłoszonych i będą to: Usher (01 września), Emeli Sande (05 września), Jack White (08 września), Norah Jones (10 września) i One Direction (20 września).

Darmowe bilety na festiwal są dostępne poprzez system loterii dla mieszkańców Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Niemczech i Holandii. Szkoda, że na tej liście nie znalazła się Polska, bo myślę, że znalazłoby się sporo chętnych by zrobić sobie taki wakacyjny wypad na darmowy koncert swojego ulubionego wykonawcy.

Apple będzie również udostępniał strumieniowo transmisję wideo na żywo z koncertów bezpośrednio przez iTunes na komputerach lub za pośrednictwem dedykowanej aplikacji mobilnej. Wydaje się, że aplikacja jest obecnie ograniczona dla użytkowników z Wielkiej Brytanii, ale informacje na międzynarodowej stronie festiwalu wskazują, że będzie opcje strumieniowe zostaną udostępnione dla innych krajów w sierpniu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx