wtorek, 23 lipca

iPhone6_4-7 i 5-5 cala

Apple rzekomo rozpocznie sprzedaż zarówno 4,7-calowego jak i 5,5-calowego iPhone’a 6 w tym samym dniu czyli 19 września, poinformował francuski iGen.fr.

Data 19 września ponownie została wymieniona jako początek sprzedaży nowego iPhone’a 6. Jedno z naszych wewnętrznych źródłeł, które informowało nas wiosną o nowym MacBooku Air, powiedziało nam o rozpoczęciu sprzedaży dwóch nowych referencji (N56 i N61) w piątek w przyszłym tygodniu. Możliwe jest, że niektórzy klienci uzyskają do nich dostęp na dzień przed, jak to już się stało.

Numer referencyjny N56 będzie odpowiadać iPhone’owi 5,5″, a N61 do 4,7″. (…)

Mówi się, że dostawy mniejszego modelu 4,7 cala są znacznie większe niż w przypadku modelu 5,5 cala. Informatorzy twierdzą, że modeli większych jest praktycznie o połowę mniej niż tych mniejszych.

Dzisiejsze doniesienia o jednoczesnym starcie sprzedaży obu modeli iPhone’a 6 kłócą się z wszystkimi wcześniejszymi doniesieniami. Wszystkie one niemal jednogłośnie twierdziły że sprzedaż 5,5-calowego iPhone’a 6 ruszy pod koniec tego roku lub nawet z początkiem 2015 roku. Ten różny czas jak był niezmiennie przypisywany problemom produkcyjnym większego modelu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx