poniedziałek, 11 grudnia

iphone_5s_6__side_grass

Choć Apple planuje zaprezentować jutro dwa iPhone’y w wersjach 4,7 i 5,5-calowych, to do tej pory było zaskakująco mało informacji na temat tego, jak oba urządzenia mogą się nazwać. Według nowego raportu Mac Otakara, Apple może nazwać mniejszy, 4,7-calowy model iPhone’a po prostu jako „iPhone 6”, natomiast większą wersję, 5.5-calową jako „iPhone 6 Plus.”

Nie wiadomo, z jakich źródeł Mac Otakara czerpała informacje, ale strona dostarczyła dokładnych prognoz w przeszłości. Co ciekawe, schemat nazewnictwa „Plus” w rzeczywistości sięga bardzo wczesnych plotek o iPhone’ie, gdzie urządzenie zostało ponoć określane jako „iPhone Math” co błędnie wielu tłumaczyło na „iPhone Plus”. Inna propozycje nazwy 5,5-calowego iPhone’a kierowały się w stronę nazwy „iPhone Air”, która to pojawiła się w chińskich źródłach i wydawała się pasować do reszty lineupu „Air”, w tym MacBook’a Air i iPada Air. ”

Z około 24 godziny poznamy oficjalne nazwy tych dwóch nowych urządzeń. Wraz z iPhone’em 6, oczekuje się zaprezentowania długo wyczekiwanego „iWatch” oraz mobilnego systemu płatności Apple.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx