niedziela, 19 maja

Thule Vectros dla MacBook

Thule Vectros jest najnowszym produktem szwedzkiej firmy Thule, stworzonym z myślą o użytkownikach komputerów Apple MacBook Pro. Vectros to tzw. bumper – czyli zakładana na laptopa osłona, chroniąca go przed skutkami upadku oraz zarysowaniami.

Thule jest światowym liderem w zakresie projektowania i produkowania akcesoriów, których zadaniem jest bezpieczne, wygodne i stylowe transportowanie wszystkiego, co cenne dla klientów firmy. Nie inaczej jest w przypadku Thule Vectros – osłony chroniącej boki i krawędzie komputera, dzięki której użytkownicy MacBooków mogą być spokojni o ich bezpieczeństwo podczas podróży.

Najnowszy produkt Thule można kilkoma ruchami wygodnie zamontować na komputerze. Rygorystyczne testy przeprowadzone przez producenta wykazały, że Vectros jest w stanie skutecznie ochronić MacBooka przed skutkami upadku z wysokości nawet jednego metra. Możliwe jest również skuteczne ochronienie całego urządzeniami przed zarysowaniami – po uzupełnieniu Vectros o opcjonalną osłonę.

„Naszym priorytetem było zapewnieniem bezpieczeństwa – ale jednocześnie bardzo staraliśmy się, by bumper po założeniu na komputer nie zwiększał zasadniczo jego gabarytów. Efektem jest nowoczesny produkt, który potrafi doskonale ochronić komputer przed skutkami upadku z wysokości nawet 1 metra… i który jednocześnie nie zakłóca doskonałego wzornictwa komputera Apple. To połączenie jest czymś, z czego Thule jest doskonale znane i co doceniają użytkownicy” – wyjaśnia Dawson Westenskow, Category Manager w firmie Thule.

Kluczowe cechy Thule Vectros:

  • System absorbowania uderzeń zapewnia ochronę przed upadkami z wysokości max. 1 m.
  • Bumber jest idealnie dopasowany do krawędzi MacBooka 13 i zapewnia pewny chwyt
  • Prosty, wygodny montaż + możliwość pełnej ochrony przed zarysowaniami
  • Bezpieczne zamknięcie sprawia, że osłona pozostaje na miejscu nawet w czasie upadku
  • Gumowe stopy zapewniają stabilność komputera na biurku i optymalny przepływ powietrza

Osłona Thule Vectros została oficjalnie zaprezentowana podczas targów IFA w Berlinie i będzie dostępna w wybranych sklepach w październiku 2014 r. (zaś na początku roku 2015 pojawią się inne wersje).

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx